Про нас

Інтернет магазин "Werkids.com.ua"

Інтернет магазин "Werkids.com.ua" завжди, протягом 7 років приходить на допомогу коли потрібно знайти дитячий одяг та взуття. Батьки завжди задоволені своїм вибором.
Ми стали турботливими помічниками батькам в створенні комфорту для ваших діток.
Турбота про дітей може проявлятись в багато чому. Ми підбираємо кращий одяг та взуття для самих маленьких діточок.
Піклуємося не тільки проб правильний підбір товарів, а і про швидку доставку, протягом декількох днів в різні куточки країни.
Зараз онлайн покупки вигідні та зручні для сучасних батьків.
Дитячий одяг, купити який ви можете зразу в "Wearkids.com.ua" порадує вас ціною і оперативною доставкою.

Як ми працюємо

Якщо ви так думаєте, може, навпаки? Як можна оцінити контент без дизайну? Ані типографіки, ані кольорів, ані верстки, ані стилів - усього того, що передає важливі сигнали, які виходять за межі простого тексту, ієрархії інформації, ваги, акценту, косих підкреслень, пріоритетів, усіх тих тонких підказок, які також мають візуальне та емоційне значення.

Що ми робимо

Погодьтеся, що іноді можна зосередитися тільки на змісті або тільки на дизайні. Жорсткі прихильники контент-стратегії можуть уникати використання фіктивних копій, але тоді дизайнери можуть попросити їх надавати разом із копіями таблиці стилів, що відповідають потрібному напрямку дизайну. Використання фіктивного контенту або підробленої інформації у веб-дизайні.